بخواب بخواب بخواب تو خوابت میاد تو چقدر خسته ای چشمهایت رو ببند بخواب هیپنوتیزم برای یک خواب عمیق و  رفع  خستگی  این انگشت من رو  نگاه  کن پشتش یک ماه هست در یک شب نیمه مهتابی انگشت من چپ و راست میرن خوب و با  دقت  نگاه  کن و تا  عدد 9  بشمار  با من  بشمار بگو 1  حالا 2  و 3 همینطور تا  9  ئاره  کم کم خوابت میاد  پلکهایت خسته  شده تو خوابت میاد بخواب  عزیزم بخواب  بخواب تو اروم اروم داری  میخوابی وقتی صدایت کنم تو نمی شنوی  و  در خواب  عمیق  فرو  رفتی  سوار ماشین هستی بر روی صندلی نشسته ای  اما  خیلی  خوابت میاد هوا  خیلی  تاریک  شده  ماشین در  جاده  خلوت  داره  راه  میره همه  خوابیدن فقط تو بیداری تو هم  بخواب دورو برت  همه جا  جنگل هست  هیچ  صدایی نیست فقط  صدای افتادن برگی بر روی زمین و جاری  شدن  اب  رودخانه ها   آرامش  جنگل و صدای ریختن برگهای درخت پشت سرت  یه  رودخانه هست بخواب بخواب لالا کن  تو خیلی  خسته ای دلت میخواد بخوابی خودتو  شل کن سبک شو ارام بخواب  بخوا  بخو بخ . تا  فردا  همینطور  بخوابی  بخواب  بخواب  پخ  پخ  پخ پخ  خ  خ  خ ووووووووو   د    تو خوابیدی من رفتم تو بخواب اوه تو هنوز نخوابیدی میدونم چرا خوابت  نمیاد  هیپنوتیزم نتونست تو رو  بخوابونه خوب بیدار باش  اصلا  نخوابی ها .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کوچینگ اموزش درامد های تضمینی ابزار دست بانو Quentin عکس انیمه | پیک انیمه | PicAnime شجرهٔ طیبهٔ طوبای ولایت تفریح سالم ویستا رایانه marketing