بیا تا قصه ها  گویم برایت  که  دوران  جدایی دیر  بگذشت داشتم فیلم خانوم مارپل را نگاه می کردم که زنگ خانه آیفون بصدا درامد رفتم ببینم کیه کیه در می زنه در رو با لنگر می زنه من دلم میلرزه دیدم فروشنده گل اومده و سفارش گل اینترنتی را آوردند. گلها را گرفتم و اومدم گذاشتم در گلدان گلهام گل آفتابگردون میترسه دلم از بارون یارم چه شب مهتابی  لیلا رو  نگیرد مجنون آه دلم امشب بیتابه عزیزم فردا دیره بیا امشب یادم کن تا سحر آزادم کن نشستم و در حالی که داشتم فیلم کارگاه ماربل را از تلویزیون نگاه می کردم دونه دونه  تخمه افتبگردان را نیز می خوردم دونه دونه بارون میاد خدای  آسمون به حق بارون اونو برسون تا اینکه فیلم تمام شد و مسابقه فوتبال بین تیمهای  هلند مرغ دست و پا  بلند با تیم لوکزامبورگ شروع شد من عاشق دیدن  فوتبال زنده پخش  مستقیم هستم ساعت نزدیک 7 غروب بود ساعته هفت شبه  دلم پر از تلب و  تبه  دارم  عاشق میشم  قشنگترین شب امشبه توی این ثانیه ها دلواپسی  کار منه نیمه اول فوتبال تمام شد نوتن پخش  آگهی های بازرگانی شد پفک نمکی را بلیغ کردند بعدش به آسمان نگاه کردم ستاره ها یکی  یکی پیداشون می شد آهای اهای  ستاره  بیا که باز  بهاره  بیا  که این  دل من عاشق و  بیقراره چند لحظه بعد اون اومد اونی که منتظرش بودم اومد گفت من آمده ام وای وای من آمده ام عشق فریاد کند من آماده ام که ناز  بنیاد کند من آمده ام من هم با خوشحالی اونو بوسیدم گفتم اومدی  اومدی  چه خوب کردی  اومدی  خونه  خالیه  دلمو  تو نور کردی  اومد اومدی  وقتی که  دلگیر بودم  وقتی از بودو  نبود  سیر  بودم. گفت خیلی منتظرم موندی در ترافیک گیر کرده بودم گفت منو دوست داری یا نه گفتم دوستت دارم تو نگاه کن دلمو  دل من بازیچه  راهت هست هنوز  دل  پریشونه برات  دل  پریشون که  نداره  شب و  روز  حضرت آدم اگه  تو رو می  دید  دیگه  حوا  رو  نمی خواست  اون  2  تا  چشم  سیات  جادو می کردند  دیگه  دنیا  رو  نمی خواست اون گفت اگه  دوستم  داری باید  بگی  میزاری میری  تازگی.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سفره خانه teknoloji Six feet under scream کلیدسازی سیار شیراز۰۹۱۷۲۰۰۴۷۲۲ غریبه آشنا ویشگون دبیرستان نمونه احمدی لاریجانی آمل(متوسطه ی اوّل) myeb99 تأسیسات ساختمانی یعقوبی