چگونه پولم در کمترین زمان 4 برابر شد؟ ساندرو را 40 میلیون خریدم همیشه دوست داشتم  ثروتمند بشم و مثل  پولدارها زندگی  کنم ولی هر کاری  می کردم نمی توانستم پیشرفت کنم وقتی یکنفر پولدار و قروتمند را می  دیدم  به  خودم  می گفتم مگه من چی  از این  کمتر  دارم اون  راحت می تونه مسافرت خارجی بره و راحت خرید می  کنه و آه و ناله از گرانی گوشت پیاز یا هر چیزی که گران میشه  نمی  کنه بهترین خانه و  ماشین را داره تا اینکه ناگهان ماشین به خاطر تحریم 4 برابر شد گفتم آخ جون یکشبه هم پس میشه پولدار شد از خوشحالی  داشتم بال در می آوردم تا دیروز به زور یه ماشین خریده بودم فوری  ساندرو را که نزدیک 200 میلیون تومان شده فروختم و یک پراید  صفر کیلومتر خریدم 49 میلیون و 150 میلیون برایم مانده حالا من هم مثل همه  قروتمندان زندگی  می کنم .  با  پول  باد آورده مثل  پادشاهها زندگی  می کنم فهمیدم که اینجوری میشه راه 100 ساله را یکروزه  پیمود حالا راحت گوشت می خرم موز میخرم پیاز بشه 20 هزار تومان راحت می خرم همه چیز خوب خوبه و اگر حرف اون کسی که میگفت نخرین تا ارزان بشه الان  بدبخت بودم و این 150 میلیون مفت را که هیج زحمتی هم براش  نکشیدم  نداشتم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آپدیت نود 32 - یوزرنیم و پسورد نود 32 - لایسنس نود 32 بهترین وبلاگ معرفی راه های لاغری و زیبایی اندام دانلود رایگان /: The_Maze_Of_The_Thoughts# Mark تحریرِخیال بارش باران sun art آستر خودرو