اختراعات روز  بشر  همواره  در  حال  اختراع  و  نو آوری  هست  یکی  از این  نوآوری  ها همین  نوشته های  من  است  یادمه  پارسال که  دیوانه تر بودم  خوب نمی نوشتم اما  امسال  خیلی  علمم  بالاتر  رفته چون یا من خیلی   پیشرفت کردم یا  دیگران  زیاد  پسرفت  کردند قبلا دیوانه را می شد  از  عاقل  تشخیص داد اما  امروزه سختتر شده  دیوانه  می  تواند امروزه  ابراز  وجود کند و با  چشمش  می  بینه که  همسایه اش که  دیوانه بوده اکنون برای  خودش کسی  شده و می  تواند ابراز وجود کنه الان دیگه  دیوانه را نمیشه از  عاقل  تشخیص  داد یکی از  بزرگان  اهل  تمیز  زگربه  بترسید  رفت  زیر  میز  باور کن باور کن  حرفمو باور کن  ترسید و فوری  رفت  زیر میز یکی از  بزرگان اهل  خرد  برای  خرش  ساندویچ  می  خرد دانستنی های روز با علم و دانش  زندگی بهتری داشته باشیم؟ همه انسانها دوست دارند راحتتر زندگی  کنند  تا  خوب  بخورند  خوب  بخوابند  خوب  بکارند خوب درو کنند و خلاصه اگر  روزی  رفتند  فرانسه ازدواج کنند با یک دختر  لیسانسه اما  چرا  خلاصه کنیم  همه چیز را  بگویم تا بیشتر بدانیم اما  دانستنی  های  روز  جهان امروز با آمدن  اینترنت علم هم خود به  خود  زیاد شده و یک  انیان امروزی  خودش به  اندازه  1000 ادم  100 سال پیش  یا  هزار  سال  پیش  می داند  حتی  یک انسان درجه 8 از یک  ادم  عالم و  داتنشمند  انزمان  بالاتر  است اما  دانستنی  های روز تیم  فنرباغچه  ترکیه  3  بر 1  تیم منچستر را  شکست  داد چون  فنر  بودند راحت  برنده شدند و خبر دیگر که  خیلی  مهم هست  تنیسور معروف  دنیا  که  مادر  گیتی  مثل  او را  نزاییده و  نخواهد  زایید  توانست  توپ را  وارد  سبد  بسکتبال  کند  و  در  بیرون از  زمین  در  فاصله  100 کیلومتری شانگهای  چین یک گل  زیبا  رویید .بقیه  اخبار  در  همین  ساعت  فردا  فعلا خداحافظ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درج آگهی های مختلف گلباران Terri تولید وسایل شهر بازی Leo زندگی خوب و گرم حق شماست بی رنگی وبلاگ مد Irma سدیم کربنات